Volkswagen Arena

VfL Wolfsburg jest postrzegany przez swoich fanów jako młody i dynamiczny, jednak również jako ukierunkowany na rodzinę i region. VOLKSWAGEN ARENA to „cacuszko ligi” i jest fascynującym miejscem dla fanów piłki nożnej, ale również dla zainteresowanych, którzy szukają odpowiedniej oprawy dla swoich imprez lub spotkań biznesowych.

Soccer-Café
Ten lokal gastronomiczny jest prowadzony od 2003 r. przez Volkswagen Service Factory. Kto chce być blisko swojego klubu, chętnie spędza leniwie czas z przyjaciółmi lub chce się przyjrzeć treningowi graczy Bundesligi z dystansu przy piwie, kawie lub kiełbasie, ten dobrze trafił.

Godziny otwarcia:
wt, śr i czw: 08:30 – 17:00
pt: 08:30 – 15:00
sb podczas meczy krajowych: 10:00 – 20:00
sb podczas meczy ligowych: 14:00 – 18:00
ndz podczas meczy krajowych: 13:00 – 20:00
ndz podczas meczy ligowych: 16:00 – 20:00
Zwiedzanie VOLKSWAGEN ARENA
Weźcie Państwo udział w zwiedzaniu stadionu piłkarskiego na najwyższym ligowym poziomie: Volkswagen Arena to rewir wilków z VfL Wolfsburg, którzy tutaj grają swoje mecze i poruszają masy. Podczas naszego oprowadzania Państwa serca będą biły szybciej: W sali konferencyjnej poczują Państwo atmosferę legendarnych wywiadów, z ławki trenera rzucą okiem na boisko a z widowni zaśpiewają piosenki fanowskie „Zielono-Biali VfL”.  W multimedialny sposób przeżyjecie Państwo historię piłki nożnej i zostaniecie znawcami Bundesligi.

Goście mają możliwość podczas zwiedzania Areny rzucić okiem za kulisy stadionu. Oprowadzania są możliwe wyłącznie podczas godzin otwarcia VfL Wolfsburg-Fußball GmbH (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00). Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja! 

Wskazówki dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Serwis dla jeżdżących na wózkach inwalidzkich

  • 80 miejsc dla niepełnosprawnych na przeciwległej widowni stadionu (z czego 69 zarezerwowane dla osób z długoterminowymi biletami)
  • niezbędne osoby towarzyszące otrzymują darmowy bilet wstępu
  • specjalny wjazd do strefy dla wózków inwalidzkich, jak również specjalne wyposażenie sanitarne

Serwis dla niewidomych

  • W bloku A ponad bieżnią w południowozachodniej części stadionu znajduje się 10 miejsc ze słuchawkami. Za ich pomocą można słuchać komentowanego na żywo meczu.
  • niezbędne osoby towarzyszące otrzymują darmowy bilet wstępu

Godziny otwarcia punktu sprzedaży:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00
Przed meczami krajowymi Arena jest otwarta 2 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Ceny biletów
Ceny biletów dostępne na www.vfl-wolfsburg.de

Kontakt
In den Allerwiesen 1
38446 Wolfsburg
Tel. (+49)5361 89030