Godziny nauki jazdy po śniegu i lodzie

Przyjeżdzasz do Wolfsburga z Meksyku lub Argentyny, w każdym razie z pieknego, ciepłego kraju. Chcesz być mobilnym i móc przemieszczać się swoim samochodem, bezpiecznie dotrzeć z domu do pracy i do wielu, wspaniałych miejsc, w których możesz spędzić wolny czas. Ale jest pewna przeszkoda, północno-niemiecka zima z obecnością śniegu, lodu i wiatru.

Nie martw się, również w złej aurze pogodowej można jeździć samochodem– ostrożnie i przy użyciu kilku trików, a przede wszystkim z doświadczeniem w jeździe samochodem, dają sobie z tym radę wszyscy ludzie, w każdym wieku i każdej narodowości – wystarczy się tylko odważyć! Teraz nabędziesz praktyki w jeździe samochodem i poznasz owe triki  w „godzinach nauki jazdy po śniegu i lodzie”, nowa oferta Szkoły Jazdy Wernera (Werner’s Fahrschule).

Trening pomaga w tym, by móc swobodnie jeździć po śniegu, lodzie lub we mgle. Ale również przekazywane są tam istotne niemieckie zasady ruchu drogowego takie jak drogi jednokierunkowe, znaki stopu, zasada  pierwszeństwa nadjeżdżających z prawej strony.

10 godzin jazdy w mieście plus jedna godzina jazdy na autostradzie z naciskiem na wjazdy i zjazdy z autostrady kosztuje 450 euro, w tym ubezpieczenie i opłata administracyjna. Na zachętę otrzymasz kartę szkoły jazdy gratis. Zostaje ona aktywowana dzięki numerowi rejestrującemu przez internet i oferuje możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczących teoretycznego egzaminu prawa jazdy we wszystkich językach. Dostępna jest również aplikacja, wiele obrazków i obszerna kontrola nauki.

Poza tym Szkoła Jazdy Wernera (Werner’s Fahrschule) służy wszystkim WOBpatriates w każdej chwili osobistą poradą jako ekspert: Tu znajdziesz także odpowiedzi na pytania w zakresie tematycznym „Prawo Jazdy“ i „Jazda samochodem w Niemczech“.  Większość WOBpatriatów może jeździć z prawem jazdy zdobytym w swoim kraju ojczystym.  Ważność dokumentu prawa jazdy różni się w przypadku różnych narodowości. W zależności od długości pobytu w Wolfsburgu i od kraju ojczystego. Werner‘s Fahrschule służy radą i podchodzi do człowieka indywidualnie, widząc na co trzeba zwrócić uwagę i jakie rozporządzenia dla pozwolenia na jazdę należy wziąć pod uwagę.

www.werners-fahrschule.de